Bodrum Villa Tatili

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Bize Mesaj Yazın...

Bük Apart

Akyarlar Karaincir'de Denize Sıfır Kiralık 1+1

Aylık Kiralama Fiyatları

 • 1 Nisan - 30 Nisan 10.000 TL
 • 1 Mayıs - 31 Mayıs 15.000 TL
 • 1 Haziran - 30 Haziran 15.000 TL
 • 1 Temmuz - 31 Temmuz 20.000 TL
 • 1 Ağustos - 31 Ağustos 20.000 TL
 • 1 Eylül - 30 Eylül 15.000 TL
 • 1 Ekim - 31 Aralık 10.000 TL

İlan Hakkında Detaylı Bilgi

Akyarlar Karaincir'de denize sıfır site içerisinde bulunan dairemiz, açık mutfak ,salon ve bir yatak odasından oluşmaktadır. Devremülk konseptinde olan sitenin içerisinde restaurant ve markette bulunmaktadır. Plajda şezlong ve şemsiyeler bulunmaktadır. Evden Plaj 100m yürüme mesafesindedir. Elektrik ücreti extra olup, girişte yönetimden kontör usulu yüklenmektedir.. Daha detaylı bilgi için lütfen bize ulaşınız.

Mutfak

 • Buzdolabı
 • Çamaşır Makinası
 • Su Isıtıcısı

Salon

 • 2 Kişilik Koltuk
 • 3 Kişilik Koltuk
 • Klima
 • Orta Sehpa
 • Televizyon
 • Yemek Masası

Banyo

 • Duşakabin

Yatak Odası 1

 • Cift Kişilik Yatak
 • Elbise Dolabı

Dış Mekan

 • Balkon&Teras

Uygunluk

 • Evcil Hayvan Getirilemez
 • Sigara İçilemez

Ekstra Hizmet

 • Temizlik - 500 TL
 • Hasar Depozitosu - 1000 TL
 • Günlük Elektrik Ücreti - extra TL

Mesafeler

 • Havaalanına - 55 km
 • Plaja - 100 m
 • Markete - 200m

Akyarlar Bodrum  Yarımadası'nın en güneyindeki tatil beldesi olup ,Bodrum  merkezden yaklaşık 22 km uzaklıkta ve beldeye şehir içi ulaşım seçenekleriyle maksimum 45 dakika içinde ulaşmak mümkün. 

İrili, ufaklı pek çok koyun bulunduğu Akyarlar, tam anlamıyla bir koy cenneti. Merkez Plajı ile birlikte Akyarlar çevresinde Karaincir, Aspat gibi huzur ve doğa harikası görülneye değer birçok koy bulunuyor. 

Farklı alternatifler arayanlar, Ortakent ve Turgutreis arasındaki konumu sayesinde Akyarlar'dan kısa bir yolculukla çevresindeki beldeleri de ziyaret edebilirler. 

Tarihi alanları gezmekten hoşlananlar ise Bodrum Kalesi, Halikarnas Mozolesi, Antik Tiyatro ve Myndos Kapısı gibi tarihi yapıları görebilir.

Bodrum Akyarlar'ın plajlarında denize girip, güneşlenmek kuşkusuz beldede yapılması gereken ilk aktivite. 

Ege Bölgesi'ne has balık çeşitleri, deniz mahsulleri ve yabani otlardan yapılan yemekler, mezeler Akyarlar'da tadabileceğiniz lezzetlerden bazıları.

Akyarlar başta olmak üzere Bodrum Yarımadası'nın farklı kıyılarına yayılmış olan yelkencilik, dalış ve windsurf merkezleri sayesinde pek çok su sporunu gerçekleştirebilirsiniz. 

REZERVASYON VE KİRALAMA ŞARTLARI

 1. REZERVASYON & ÖDEME:
  Rezervasyon yaptığınız ev ile ilgli toplam kira bedelinin %50 si rezervasyon günü, banka hesabına yatırılmalı veya KrediKartı ile ödeme yapılmalıdır. Rezervasyon kapora bedeli tarafımızca teslim alındığında kiraladığınız ev, isminize belirtilen tarih aralığında rezerve edilip, tarafınıza konfirme edilir.Kalan bakiye ise eve giriş yapılmadan aynı şekilde tahsil edilir. Ödemeler banka yolu veya  kredi kartı ile de yapılabilir. Ödemenin tamamı yapılmadan ev teslim edilmez. Kiralama bedeli yabancı para birimi ise ve müşteri ödemeyi TL bazında yapmak isterse ödemeyi yapacağı günün , TC Merkez Bankasının www.tcmb.gov.tr adresindeki  efektif satış  kuru baz alınır.

   
 2. ELEKTRİK - SU:
   Her evin elektrik,su vb ekstraları ilgili evin ekstralar bölümünde belirtilmiştir.

   
 3. CHECK-IN, CHECK-OUT:
  Evlere giriş (Check-in) saat 16:00’dan sonra, çıkış (Check-out) ise saat 10:00’da olmalıdır. Bu arada kalan zaman dilimi evlerin temizliği ve bir sonraki müşterinin girişi için ayrılmıştır. Sadece uygun durumlarda geç çıkış veya erken girişe izin verilir.Bunun haricinde kiracı belirtilen saatte çıkış yapmak zorundadır. Geç çıkış yapıldığı taktirde bu durumdan kaynaklanabilecek olan kayıpları ödemeyi misafirimiz taahhüt eder.

   
 4. HASAR DEPOZİTOSU:
  Kiraya verilen tüm evler için bir hasar bedeli tespit edilmistir, bu rakam evlere göre değişiklik göstermekle birlikte ilgili evin ekstralar bölümünde yazmaktadır. Kiracı hasar bedelini kira ödemesi ile beraber  Bodrum Bilge Gayrimenkul Ltd. Şti. ‘e öder. Kiracı evden ayrılırken evi teslim aldığı haliyle teslim ettiği taktirde, eğer herhangi bir hasar veya eksik bulunmazsa, Bodrum Bilge Gayrimenkul Ltd. Şti depozito bedelini 3 ila 5 gün içerisinde banka havalesi ile müşterinin hesabına geri iade eder.

   
 5. TEMİZLİK:
  Tüm evler girişte temiz teslim edilir. Misafir temizlik ücretini öder.        
 1. KİRALAMA TARİHİ VEYA EVİN DEĞİŞTİRİLMESİ:
  Herhangi bir sebepten dolayı evin veya rezervasyon tarihinin değiştirilmesi için firmadan onay alınması gerekir. Firmadan onay alındıktan sonra tarih değişikliği yapılabilir.
 1. REZERVASYON İPTALİ:
  - Rezervasyon İptalleri yazılı olarak e-mail ve/veya faksla belirtilmek durumundadır.

  - Reservasyon iptal ödemesi, İptal talebinin elimize ulaştığı gün ile rezervasyonun başlayacağı tarih arasında, toplam tatil ücreti üzerinden hesaplanmaktadır.

  Buna göre;
  - Varıştan 10 hafta önceki iptallerde depozito iadesi yapılmaz.
  - 70-43 gün öncesi iptallerde yapılan ödemenin %30 iade edilmez.
  - 42-29 gün öncesi iptallerde yapılan ödemenin %50 iade edilmez.
  - 28-22 gün öncesi iptallerde yapılan ödemenin %70 iade edilmez.
  - 21-15 gün öncesi iptallerde yapılan ödemenin %90 iade edilmez.
  - 14 gün öncesi iptallerde yapılan ödeme iade edilmez.

 

 1. ÖZEL TALEPLER: 
  Özel istek ve taleplerinizi karşılamak için elimizden geleni yapacağımızı, ancak bunun için bir garanti veremeyeceğimizi belirtiriz.  

   
 2. MÜŞTERİ SORUMLULUKLARI:
  · Evin içerisinde sigara içilmesi yasaktır.

        ·  Hiç bir şekilde evcil hayvan kabul edilmez.

      ·  Her ev için maksimum kişi sayısı web sitemizde belirtilmiştir. Sözleşmede belirtilen kişiler haricinde evde başka kimse kalmamalı, Müşteri kiraladığı ev için rezervasyon formunda ve/veya web sitemizde belirtilen kişi sayısını aşmamalıdır.

·  Müşteri vermiş olduğu bilgilerin doğru ve eksiksiz olduğunu kabul ve taahhüt  eder. Müşterinin vermiş olduğu eksik yada yanlış bilgilerden kaynaklanan sorunlardan firmamız sorumlu değildir.

· Müşteriler kiraladıkları  tatil konutunun tüm eşyalarını ve mobilyalarını kullanmaya yetkilidir.Fakat tüm ekipmanları temiz ve hasar vermeden kullanmaya özen göstermelidir. Herhangi bir hasar ziyanda firmamızı haberdar etmelidir. 

- Oluşan herhangi bir hasarın bedeli neyse depozitodan düşülecektir.Hasar bedeli depozito bedelinden yüksek ise müşteri fazlasını ödemeyi kabul ve taahhüt eder.

· Müşteriler kiraladığı evin çevresindeki komşulara karşı anlayışlı olmalı ve çevreyi rahatsız edecek her türlü davranış ve gürültüden sakınmalıdır. Ayrıca kanunen yasak olan herhangi bir yasadışı (silah,uyuşturucu,kaçakçılık vs..) faaliyet              içinde bulunmamalıdır. Böyle bir durum karşısında firmamızın  evi tahliye ettirme hakkı saklıdır.

Yukarıda belirtilen maddeler sonucunda  Bodrum Bilge Gayrimenkul Ltd. Şti.  para iadesiz kontratı iptal etme hakkına sahiptir.

10. FİRMANIN SORUMLULUKLARI:

·  Bodrum Bilge Gayrimenkul Ltd. Şti. giriş tarihinde evlerin temiz ve noksansız teslim edilmesinden sorumludur.

·  Konutta olabilecek aksaklıkları(elektrik arızası,su arızası vs.) firmamız en kısa zamanda giderecektir.Fakat yaz aylarının çok yoğun olması sebebi ile gecikmeler yaşanabileceğini de hatırlatmak isteriz.

·  Müşterilerin özel kıymetli eşyalarından firmamız hiç bir şekilde sorumlu degildir. Tatil beldelerinde hırsızlık olaylarının olabileceğini dikkate alarak misafirlerimizin dikkatli olmalarını öneriyoruz.

· Seyahat ve Sağlık  sigortası yaptırmanızı öneririz. Eve ait eşyaların çalınması, zarar görmesi veya benzer koşullarda, olay yerinde inceleme yapan polis veya jandarmanın raporuna göre hareket edilecektir.

·  Tamamen kontrolümüz dışında gerçekleşen savaş, savaş tehdidi, toplumsal kargaşa, terörist eylemler, doğal afetler, sağlık riskleri ve şiddetli hava koşulları gibi durumlardan kaynaklanan değişikliklerden sorumluluk kabul etmeyeceğimiz  gibi para iadesi de yapmayacağımızı belirtmek isteriz.

- 18 yaşından büyük olduğumu kabul  eder ve Bodrum Bilge Gayrimenkul / Bodrum Villa Tatili şirketinin kiralama şartnamesini kabul ederim. Bu anlaşma ile evin sözkonusu tarihlerde başkasına kiralanmayacağı teminat altına alınmaktadır. Afet ve mücbir sebepler durumunda bu sözleşme geçersiz olacaktır. İhtilaf durumunda Bodrum mahkemeleri yetkilidir.

 

Diğer Villalar